Warsztaty

Zapraszamy do organizacji szkoleń i warsztatów. Do tej pory odbywały się u nas regularnie warszataty i dni odnowy dla kobiet w cyklu Zielona Szkoła Boho. Warsztaty zielarski, kursy jogi, pokazy taneczne i prywatne kolacje. Dysponujemy zapleczem i służymy pomocą przy organizacji tego typu imprez. Dysponujemy bazą prowadzących warsztaty, zajęcia ruchowe, masażystów, kosmetyczek i organizatorów.
To doskonały pomysł dla inicjatyw indywidualnych i akcji firmowych, a z racji profilu naszego miejsca to także doskonała alternatywa dla tradycyjnych wieczorów panieńskich i kawalerskich.


Warsztaty

Zapraszamy do organizacji szkoleń i warsztatów. Do tej pory odbywały się u nas regularnie warszataty i dni odnowy dla kobiet w cyklu Zielona Szkoła Boho. Warsztaty zielarskie, kursy jogi, pokazy taneczne i prywatne kolacje. To doskonały pomysł dla inicjatyw indywidualnych i akcji firmowych, a z racji profilu naszego miejsca to także doskonała alternatywa dla tradycyjnych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Dysponujemy zapleczem i bazą prowadzących warsztaty, zajęcia ruchowe, masażystów, kosmetyczek i organizatorów. Służymy też pomocą na etapie planowania poszczególnych wydarzeń.


Zobacz jak u nas pięknie

Dojazd

Odwieź nas, Leńcze znajdują się zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa, pomiędzy Skawiną, a Kalwarią Zebrzydowską. Tak niewiele trzeba, żeby przenieść się do naszego małego raju.

Dwór w Leńczach
Leńcze 239
gm. Kalwaria Zebrzydowska

Jak dojechać