Wesela

Do tej pory zorganizowanych zostało tu kilkaset imprez, a każda z nich była i wyjątkowa. Spichlerz przyjął setki par, tysiące ich gości i był cichym świadkiem niezapomnianych historii. Na próżno szukać w okolicy podobnego miejsca. Estetycznie bliżej nam do Toskanii niż małopolskich obiektów. Niełatwo słowami opisać to miejsce. Możemy użyć suchych faktów: że to XVIII wieczny obiekt, odrestaurowany z sercem i pasją przez nowych właścicieli. Z dworem pełniącym funkcję noclegową, z klubem jeździecki, ujeżdżalnią i dwunastoma hektarami ziemi dookoła… ale chyba wierniej to miejsce opisałaby pieśń, poezja, albo wyśpiewana baśń.
Na szczęście mamy też zdjęcia, które wiernie oddają atmosferę naszej Oazy.


Najważniejsze informacje

Wesele w Oazie

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Zależy nam na współtworzeniu z naszymi Gośćmi atmosfery naszej Oazy, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Wy i Wasi goście poczuli się u nas wyjątkowo. Jako miłośnicy tego co piękne i jakościowe z przyjemnością przeprowadzimy Was przez proces przygotowań.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dostępności wolnych terminów na rok 2022 i 2023 (organizujemy przyjęcia również w tygodniu).

  • możliwość zorganizowanie przyjęcia na terenie Oazy
  • lista kontaktów do podwykonawców i częściowe pośredniczenie we współpracy
  • konsultacje i fachowa pomoc na każdym etapie przygotowań imprezy
  • Ilość gości w Spichlerzu: do 200
  • Ilość miejsc noclegowych: do 30

Zobacz jak u nas pięknie

Dojazd

Odwieź nas, Leńcze znajdują się zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa, pomiędzy Skawiną, a Kalwarią Zebrzydowską. Tak niewiele trzeba, żeby przenieść się do naszego małego raju.

Dwór w Leńczach
Leńcze 239
gm. Kalwaria Zebrzydowska

Jak dojechać